google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK : ÉLŐ!!! KISÚJSZÁLLÁSI SE - KARCAGI SE

ÉLŐ!!! KISÚJSZÁLLÁSI SE - KARCAGI SE

GEORGE  2014.03.29. 14:25

Kövesse nyomon a mérkőzés legérdekesebb eseményeit élőben! Hajrá Karcag!

Szeretettel köszöntjük látogatóinkat a Kisújszállási SE – Karcagi SE bajnoki labdarúgó-mérkőzés élő közvetítésén! Amint friss híreket kapunk a találkozót a helyszínen megtekintő Kukucskától, azonnal frissítjük tudósításunkat.

Kisújszálláson a Porcsalmi Lajos Sporttelepen szikrázó napsütés, és a kellemesnél egy-két fokkal erősebb szél fogadja a labdarúgás szerelmeseit. Még szerencse, hogy nem szabadtéri tollaslabdamecset játszanak ma a csapatok, hanem futballban mérik össze tudásukat.

Kétészes beharangozónkban felidéztük a két gárda legutóbbi mérkőzéseit, a szép győzelmeket és a ponthullató derbiket is. Esélylatolgatásra nem szívesen vállalkozunk, hiszen a csapatok között nem igazán számít, hogy ki hányadik helyen áll, ilyenkor mindig az aznapi forma, a szerencse vagy éppen a pech dönt. Bár a Karcag Televízió sportriportere egy igen érdekes statisztikai adatra bukkant, az elmúlt 7 meccsen sosem nyert az a csapat, amelyik előrébb állt a táblázaton. No, ez a sorozat már épp elég öreg ahhoz, hogy változtassunk rajta, és valószínűleg a karcagi játékosok is minden erejükkel ezen lesznek.

1. perc - Domokos Roland pöccintette társához a labdát, és elkezdődött a kunsági rangadó!

A csapatok összeállítása:

Kisújszállási SE: Láng Sándor, Németh Tamás, Fúrka Dániel, Farkas Zoltán, Mile Szabolcs, Balogh András, Ladányi Miklós, Szendrei Imre, Domokos Attila, Domokos Roland, Karakas Sándor
Cserejátékosok: Czicze Gyula, Józsa Lajos, Kozák Gábor Viktor, Csillag Balázs, Erneszt Tibor
Vezetőedző: Újfalvi Erik

Karcagi SE: Moga Flavius Lorant, Kovács László, Orosz István, Kovács Csaba, Szentannai Zoltán, Szívós Gergő, Székely Dávid, Szívós Gyula, Nagy Roland, Bukovszki Dániel, Erdei Tibor
Cserejátékosok: Szőke Róbert, Kupai Krisztián, Bajusz Szabolcs
Vezetőedző: Orosz István

Játékvezető: Bán János, partjelzők: Ács Zoltán és Dobó Sándor

12. perc - Négy nagy karcagi helyzetről már beszámolhatunk, de gól egyelőre nincs. Bátran, kezdeményezően kezdtük a mérkőzést, támadóink nagyon aktívak, Nagy Roli és Szívós Gergő szabadrúgásból, Székely Dávid és Bukovszki Dani pedig akcióból veszélyeztette Láng kapuját. A hazaiak eddig egyszer jutottak át a kapunkig, de nem volt komoly helyzet.

Ifistáinknak nem jött össze a pontszerzés, Varga Laci tanítványai az új centerpályán 3:2-re szenvedtek vereséget.

15. perc - Góóól! Székely Dávid! Vezetünk! Nagy Roli szögletét Kovács Csaba fejelte kapura, Láng ujjheggyel a felső lécre tolta, de jött Székely Dávid, aki a kipattanót közelről bekotorta a kisújszállási kapuba. Kisújszállás - Karcag 0:1

Hatalmas ováció fogadta a vezető találatunkat, a kb. 120 néző jó harmada karcagi.

30. perc - Örömfoci, amit a karcagi játékosok bemutatnak. Újabb gólt nem szereztünk (még), de nagy kedvvel, látványosan, egyre-másra alakítjuk ki helyzeteinket. Tetszetősen adogatunk, bátran vállaljuk a párharcokat, és rendre meg is nyerjük azokat. Kezd a karcagi szurkolók hangja is megjönni, hiszen a hazaiak a fickándozásunkat keménykedéssel próbálják megakasztani. Meg kell küzdeni minden labdáért, de ha megszerztük, szépen bánunk vele.

40. perc - Változatlan a játék képe, és az eredmény is. Az imént Szívós Gyuszkó szerzett labdát, hosszan előre ívelt Nagy Rolihoz, aki a tizenhatos sarkáról, kapásból bombázott Láng kapujára, aki bravúrral tolta szögletre a felső sarokra tartó labdát. A kisújiak továbbra is sokat szabálytalankodnak, de Bán játékvezető ezeket korrektül le is fújja, de lap még nem került elő.

Weboldalunkon szavazhattak látogatóink, hogy ki is nyeri a mai meccset. A voksolók 84 %-a karcagi győzelmre, 4 %-a döntetlenre, 11 %-a pedig karcagi vereségre tippelt.

45. perc - "Kisújnak köze nincs a mérkőzéshez!" - mondta egy néző a félidő lefújását követően, és az első 45 percben látottak alapján ebben van igazság. A záró percek is karcagi fölényben teltek, Nagy Roli kétszer is bevehette volna Láng kapuját, de a remek napot kifogó kisúji portás bravúrral hárított (a másik löket nem talált kaput), így a hálóőr tartja a lelket a csapatában. Kb. 5 percet leszámítva a kisúji térfélen tartottuk a labdát, minden szempontból uraljuk a mérkőzést, egyedül a helyzetkihasználás az, amin feltétlenül javítanunk kell a második játékrészre. A félidőben Kisújszállás - Karcag 0:1

48. perc - Időben elkezdődött a második félidő, és az első percekben már sikerült helyzetig jutnunk, de Nagy Rolit hárman nyomták le a kisúji tizenhatoson belül. Ami szembetűnő, hogy túlzottan keményen, már-már durván játszanak a hazaiak, erről Székely Dávid és Bukovszki Dani is tudna mesélni, mindkettőjüket kíméletlenül rúgták fel, de érthetetlen módon még mindig nincs lap, pedig nem ártana már lecsillapítani a kedélyeket!

56. perc - Góóól! Bukovszki Dani! Kicsit altattuk a hazaiakat, majd egy gyors ritmusváltással Székely Dávid bal szélen egy az egyben megverte a védőjét, beadott, Erdei Tibi pedig lekészítette a labdát az érkező Bukónak, aki 10 méterről kilőtte az alsó sarkot. Ez az, gyerekek! Kisújszállás - Karcag 0:2

60. perc - Egy bajnokságra való helyzetet dolgozunk ki, percenként szerezhetnénk gólt. A közönség ollézik, hihetetlen, milyen nagy kedvvel és közönségszórakoztatóan játszik a csapat! Láng Sanyi repked a kapujában, az ő bravúrjainak köszönhető, hogy még csak kettőnél járunk.

67. perc - Góóóóól! Erdei Tibi! A nagy kedvvel játszó Tibi kicselezte a védőjét, a labdát bevezette a tizenhatoson belülre, és balról a rövid pipába ragasztott egy hihetetlenül nagy gólt, ezt már Láng Sanyi sem védhette. Kisújszállás - Karcag 0:3

Kisújszállásnak tavasszal még nem sikerült nyernie, Martfűn és Túrkevén ikszeltek (2:2 és 1:1), hazai pályán viszont kikaptak Jászárokszállástól (0:3). Mi Rákóczifalvát és Cibakházát itthon győztük le (3:0 és 6:0), Jánoshidán pedig döntetleneztünk (0:0). Nagyon úgy fest, hogy ma meglesz a harmadik győzelmünk!

75. perc - Cseréltünk, Bukovszki Dani helyére állt be Kupai Krisztián, aki rögtön egy hatalmas lövéssel mutatkozott be, de hasonlóan járt el Székely Dávid is, aki ezúttal ziccerben hibázott. De nincs baj, kell a muníció a jövő hétre is! Időközben több kisúji néző is hazasomfordált, a karcagi tábor viszont tovább gyarapodott, az U14-es csapat a rákóczifalvai tornáról hazafelé beugrott, megnézni a nagyokat, s ha már itt vannak, szurkolnak is egy jót! Jó karcaginakl lenni Kisújszálláson (is)!

80. perc - Kovács Csaba helyére Szőke Robi állt be.

86. perc - Góóóóól! Nagy Roli! Székely Dávid középen szépen vitte fel a labdát, Nagy Rolihoz továbbított, aki a tizenhatoson belül kispályás cselekkel leültette a védelmet és Láng kapust, majd a léc alá bombázott. Ez volt a kegyelemdöfés! Kisújszállás - Karcag 0:4

90. perc - Vége a mérkőzésnek. Az utolsó percekben is szépen játszottunk, mint ahogy tettük ezt a meccs jelentős részében. Meggyőző, fölényes, megérdemelt és emlékezetes győzelmet arattunk. A mezőny legjobbja a kisúji kapus, Láng Sanyi volt, aki legalább további 5-6 góltól mentette meg csapatát, ill. hatalmas dicséretet érdemel az összes karcagi játékos. Koncentráltan, de mégis felszabadultan játszottunk, öröm volt látni! Kisújszállási SE - Karcagi SE 0:4 (0:1)

Orosz mester a lefújást követően már nyilatkozott is a KLBK helyszíni tudósítójának: "Ha a céljainkat el akarjuk érni, így kell játszanunk!".

Holnap olvasható lesz Kukucska értékelése a meccsről, és lesznek fotók is! Szép volt, Fiúk!