google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK
FRISS HÍREK : Szép játékkal, teljesen megérdemelt győzelem.

Szép játékkal, teljesen megérdemelt győzelem.

Kukucska  2019.03.10. 08:30

Jól rajtolt csapatunk a Tavaszi szezonban, reméltük a jó sorozat ezúttal is folytatódik!

Inkább áprilisra jellemző, hol borús, hol napsütéses, de nagyon szeles idő fogadta a csapatokat és a kilátogató mintegy 100 nézőt a Liget úti Sporttelepen.

Már meg sem lepődünk, hogy újfent foghíjasan tudott csak kiállni csapatunk. Ezúttal Szívós Gergő nem tudott a csapat rendelkezésére állni, mivel az előző mérkőzésen begyűjtötte az 5. sárgáját, így nem játszhatott. Hiányzott még Szőke Robi is, Ő ekkor Angliában tartózkodott kedvenc csapata mérkőzését tekintette meg. Hudu Martin státusza is kérdéses, mivel Ő munkája miatt nem tud a csapat rendelkezésére állni.

A mérkőzés előtt gyászszünetet tartottak a csapatok és a nézők, a februárban elhunyt Porok Laci bácsira emlékezve.

KARCAGI SE - CSÉPA KSE   6 : 0  (2:0)

KARCAGI SE : Belényesi László - KOVÁCS LÁSZLÓ,TERJÉK PÉTER,SZŐKE NORBERT, Domokos Attila - SZENTANNAI ZOLTÁN,Szívós Gyula,HAJDÚ ZSOLT,Erdei Tibor - NAGY ROLAND, GYŐRFI GYÖRGY.

CSERÉK : Orosz István, Andrusek József 75',Kiss Sándor 78', Balajti János 70', Kőrösi Balázs.

Alaposan bekezdtünk semmit nem bízva a véletlenre.

2.perc. Hajdú Zsolti passzolt balról a középen érkező Nagy Roli elé, aki egyből egy finom mozdulattal átemelte a labdát a kétségbeesetten kifutó kapus fölött. 1 : 0!

A vendégek megkapták a hidegzuhanyt, percekig csak keresték a labdát és a játékukat, amit végül is nem találtak meg.

15. perc. A nagyon agilisan játszó Györfi Gyuri futott el a bal oldalon, egy csellel becsapta a rátámadó védőjét, majd az alapvonal közeléből középre passzolta a játékszert, ahol érkezett Nagy Roli és kapásból kapura lőtt, ám a laszti elakadt a kimozduló kapusban, ami visszapattant Roli elé, Roli ekkor már háttal állt a kapunak, így csak egy választása volt, kapura húzni a labdát, ami olyan jól sikerült, hogy az akadálytalanul gurult a bal alsó sarokba. 2 : 0!

A mérkőzés 25. percében jegyezhettük fel a vendégek első kapura lövését, amit Belényesi Laci magabiztosan hárított.

26. perc. Rögtön válaszolhattunk volna, Győrfi Gyuri iramodott meg a bal oldalon, majd egy szép csellel megindult középre, már egyedül állt a kapussal szemben, de egy kissé elhamarkodta a lövést, így a vendégek portása bravúrosan hárítani tudott.

A félidő hátralévő részében jobbára a két 16-os között folyt a játék, a vendégek alig tudtak lehetőségeket kialakítani, ha mégis, a védelem élükön Terjék Petivel mindíg hatástalanította ezeket a próbálkozásokat, ha nagy ritkán kelett, Belényesi Laci magabiztosan őrízte a kapuját.

A szünetben a hagyományoknak megfelelően tombola sorsolásra került sor, a KLBK és támogatóinak jóvoltából, amelyen ezúttal is értéke nyeremények kerültek kisorsolásra.

A II. félidő első felében jobbára a középpálya középső részén folyt a játék, ekkor is veszélyesebben támadtunk, több lehetőségünk is adódott a gólszerzésre, de egy kicsit mindíg túl cifráztuk a dolgot, ennek ellenére élénk, jó iramú volt a mérkőzés, sok szép megoldással. Látszott, hogy élvezik a fiúk a játékot, ezzel többször is tapsra ingerelve a tisztelt publikumot.

65. prc. Nagy Roli kapott labdát a vendég térfél közepén, az átvétel után még tolt néhányat a labdán és egy olyan jó 25-ről nagy lövést eresztett meg a vendég kapu irányába, a lövés azonban a bal kapufáról kipattant, éppen a támadással futó Györfi Gyuri elé, aki egyből ballal a bal alsó sarokba lőtt. 3 : 0!

69. perc. Nagy Roli és Györfi Gyuri gyakorlatilag végig passzolták a labdát az ellenfél térfelén, majd Gyuri egy visszahúzós cselt csinált a vendégek büntető területén belül, ám ekkor elhúzták a lábát, ami egyértelmű 11-est ért. A büntetőnek Hajdú Zsolti állt neki és magabiztosan a bal alsóba lőtt. 4 : 0!

72. perc. Nagy Roli a vendég térfél közepéről álompasszal indította Hajdú Zsoltit, aki az átvétel után kilépett a védője mellől és a bal oldalról okosan a hosszú sarokba lőtt. 5 : 0!

76. perc. Szentannai Zoli aki ezúttal a csapatkapitányi karszalagot is viselte szinte lemásolva az előző akciót indította a kilépő Kovács Lacit, aki üresre játszotta magát, majd a kimozduló kapus melett-fölött a bal felső sarokba bombázott. 6 : 0!

Továbbra sem álltunk le, szemre is tetszetős támadásokat vezettünk, az ekkor már teljesen szétesett vendégek kapujára, de ekkor már kissé lazára vettük a figurát és néha túl cifráztuk a dolgokat, de hát az vesse rájuk az első követ, aki nem így tett volna. Igazi "örömfocit" láthatott a közönség.

A végére is maradt némi esemény. A 89. percben az idegeivel nem bíró Csépai Melis Bence hátulról durván rácsúszott Kovács Laci achillesére, amiért a játékvezetőtől "csak" sárga lapot kapott, szerintem simán ki kelett volna állítani szándékos sérülés okozásáért!!! Kár volt ezért a jelenetért, mert egyébként egyáltalán nem volt dúrva a mérkőzés, sőt igen barátságos hangulatban teltek a percek.

Összességében teljes mértékben megérdemelt győzelmet arattunk, még ilyen arányban is, sőt az eredmény nagyon hízelgő a vendégekre nézve.

Jó napot fogott ki csapatunk, mindenki nagyon lelkesen, odaadóan, koncentráltan játszott, nem volt ezen a napon gyenge pontja csapatunknak. Külön köszönet a gólratörő játékhoz, hiszen akárki akármit is mond, csak ez a sava, borsa ennek a játéknak.

A jövő héten Jászárokszálláson vár egy nem könnyű feladat a fiúkra, 16-án 15 óra 30 perces kezdési idővel. Ha és amennyiben sikerül átmentenünk ezt a formát arra a mérkőzésre is újabb sikert érhetnek el a fiúk, és bízom benne, el is fogják érni!