google-site-verification: google0fec882942f13186.html

FRISS HÍREK : Ki nevet a végén? - ÉLŐ! Újszászi VVSE – Karcagi SE

Ki nevet a végén? - ÉLŐ! Újszászi VVSE – Karcagi SE

GEORGE  2014.04.12. 15:07

Kövesse nyomon a mérkőzés legérdekesebb eseményeit élőben! Hajrá Karcag!

Szeretettel köszöntjük látogatóinkat az Újszászi VVSE – Karcagi SE bajnoki labdarúgó-mérkőzés élő közvetítésén! Amint friss híreket kapunk a találkozót a helyszínen megtekintő Kukucskától, azonnal frissítjük tudósításunkat. (Az újszászi kép forrása: ujszasz.hu, fotó: Fehér János)

1. perc - Elkezdődött a mérkőzés. A hazaiak kék-fekete, mi zöld-fehér színösszeállítású szerelést húztunk.

Moga Lóri a kispadon foglal helyet, de nem mint cserejátékos, hanem mint sérült. Komoly szalaghúzódással bajlódik, orvosi tanácsra, ha el akarja kerülni a műtétet, pihentetnie kell a lábát. Bukovszki Dani sincs a csapatban, ő munkahelyi elfoglaltságai miatt nem tarthatott a többiekkel.

Megvannak az összeállítások:

Karcagi SE: Fábián Krisztián, Kovács László, Szőke Róbert, Kovács Csaba, Szentannai Zoltán, Szívós Gergő, Székely Dávid, Szívós Gyula, Nagy Roland, Kupai Krisztián, Erdei Tibor
Cserejátékosok: Németh Mihály, Szabó Gergely, Bajusz Szabolcs
Edző: Orosz István

Újszászi VVSE: Kovács György, Farkas Gábor, Szurmai Tibor, Lengyel András, Varga Krisztián, Kerekes Dávid, Rédei Csaba, Csernus Csaba, Markót Zoltán, Sipos Zsolt, Juhász Márk,
Cserejátékosok: Mérész Zoltán, Czibak Tibor, Pető Tibor
Edző: Vasas László

Játékvezető: Bán János, segítői: Csontos Dávid, Gömöri Gyula

10. perc - Kicsi, göcsörtös, egyenetlen, huzatos, játékra már-már alkalmatlannak tűnő pályán zajlik a mérkőzés. A mi rövidpasszos játékunk szinte kivitelezhetetlennek tűnik rajta, bár mindkét csapat 1-1 helyzetet már fel tud mutatni, amúgy inkább az erőlködés dominál.

13. perc - Gól, vezet Újszász! Egy szerencsétlen passzal az ellenfél csatárát hoztuk játékba, aki 20 méterről hatalmas gólt ragasztott a hosszú pipába. Újszász - Karcag 1:0

15. perc - Kissé megzavarodtunk a bekapott góltól, a buckás talajon egyelőre nem boldogulunk az összjátékkal

20. perc - Kezdünk magunkra találni, már többször eljutottunk Kovács György kapuja elé.

22. perc - Szegény emberrel mit csinál az ág is? Igen, húzza! Egy beadásra együtt ugrott fel és ütközött Fábián Krisztián és Kovács Csabi, utóbbi a vállára esett, felkötött karral most indulnak vele a kórházba. A helyére Németh Misi állt be.

34. perc - Góóóól! Egyenlítettünk! Az elmúlt 10 percben egyértelmű karcagi fölényben telt, az előbb egy szögletet követően Erdei Tibi hagyott ki hatalmas helyzetet, de a következő sarokrúgás meghozta egyenlítő gólunkat. Nagy Roli tekert középre, Székely Dávid pedig gyönyörű mozdulattal perdített a hosszú sarokba. Újszász - Karcag 1:1

A hazai játékosok nagyon határozottan, nem egyszer durván próbálják megakasztani támadásainkat, de Bán sporti nagyon korrektül lefúj minden szabálytalanságot.

Anniyt emlegettük már a talajt, kerestünk Fehér János fotói között egy olyat, ahol jó látszódik. Íme:

45. perc - Közben véget ért az első játékrész, maradt az 1:1. Az félidő záró harmadában mi irányítottuk a játékot, kimaradt két hatalmas helyzetünk (Székely és Erdei), kezdjük megszokni a buckákat, és mintha kissé meg is nyugodtunk volna. Nagy elszántsággal és jókedvűen készültek a srácok a meccsre, ám a hazaiak egyetlen kapura lövése gólt ért, és akkor kissé megtorpantunk. Igaz, hogy Orosz eltiltva, Moga sérült, ráadásul Kovács Csaba is kivált a játékból, de akkor is sikerülnie kell! Nem túl magas színvonalú játék, kb. 80 néző, 1-1 gól... várjuk a folytatást. A félidőben Újszász - Karcag 1:1

Ifistáink sajnos nem bírtak a második helyen álló újszászi csapattal, Varga Laci tanítványai 1:0-ra kikaptak, így továbbra is marad a középmezőny.

46. perc - Folytatódik a mérkőzés. Rögtön adódott is egy lehetőségünk, Nagy Roli 30 méterről ívelt középre, Szívós Gergő kapura továbbított, de kicsivel célt tévesztett a próbálkozás. Nem baj, csinálni kell tovább!

60. perc - Régen kaptunk hírt Újszászról, és ennek az volt az oka, hogy nem nagyon van/volt miről beszámolni. Ellaposodott a meccs, ha már egymás után három passz pontos, akkor örülünk, a szél is feltámadt, a csapatok is igen-igen visszavettek, gyenge, színvonaltalan a játék. Helyzetek nincsenek se itt, se ott, az a nagy kérdés a továbbiakra, hogy valamelyik csapat képes lesz-e ebből az apátiából feltámadni, és ha igen, akkor melyik. Hogy milyen válaszban reménykedünk, azt úgyis tudja mindenki. Hajrá Karcag! Ébresztő!

80. perc - Eseménydúsabb perceken vagyunk túl, de gól továbbra sincs. Óriási helyzeteket hagytunk ki, előbb Erdei Tibi futott be egy utolérhetetlennek tűnő labdát, középre adott, Kupai kapásból lőtt, a labda centikkel ment a felső sarok mellé, majd Kupai játszotta meg Székelyt, aki az üres kapuval szemben nem találta el a labdát. Csak egy aprócska gól menne már be! Amúgy a hazaiak is elvégeztek két szögletet, mindkétszer Fábián Krisztiánnak kellett védenie, előbb a  léc alól tolt ki egy löketet, majd a gólvonalon csípett el egy labdát. Hajtanak a fiúk becsülettel, küzdenek, de egy gól nagyon kellene!

90 + 3. perc - Gólt kaptunk, újra vezet Újszász. Szögletet végezhetett el a hazai csapat, Fábián Krisztián alászaladt a labdának, és a mögötte érkező csatár gond nélkül a hálóba bólintott. Újszász - Karcag 2:1

90 + 4. perc - Vége a mérkőzésnek, kikaptunk. Még egy támadást engedélyezett nekünk Bán játékvezető, de nem tudtuk utolsó esélyünket sem gólra váltani, így pont nélkül térhetünk haza. A végeredmény Újszász - Karcag 2:1

A játék képe alapján semmiképpen nem érdemeltünk vereséget, de talán győzelmet sem, a döntetlen igazságosnak lett volna mondható. Úgy látszik, a múlt heti vereség mélyebb nyomot hagyott a fiúkban, mint gondoltuk, és három (négy) alapemberét nélkülözve ma ennyire volt képes a csapatunk. Nagyon sajnáljuk, hogy nem tudtunk pontot, pontokat szerezni, de ez már így van. Fontos, hogy mielőbb magunkra találjunk, és visszajöjjünk a bajnokságba! Fel a fejjel! Hajrá Karcag!

Holnap Kukucska beszámolója és fotói által visszatérünk a meccsre.